واریز نوبت سوم وام ضروری بازنشستگان کشوری

واریز نوبت سوم وام ضروری بازنشستگان کشوری

واریز نوبت سوم وام ضروری بازنشستگان کشوری
 
معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری از واریز نوبت سوم وام ضروری ۷ میلیون تومانی برای بیش از ۲۸ هزار نفر از بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق تا پایان امشب (شنبه ۲۴ خرداد ۹۹) خبر داد.
 
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، فتح الله شعبانی گفت: تسهیلات ۷ میلیون تومانی صندوق بازنشستگی کشوری امشب (شنبه ۲۴ خرداد ۹۹) به حساب بیش از ۲۸ هزار  نفر از «متقاضیان واجد شرایط» واریز خواهد شد.
 
وی با بیان اینکه تسهیلات ۷ میلیون تومانی در هفت نوبت برای 200 هزار نفر از واجدین شرایط پرداخت خواهد شد، افزود: این تسهیلات در سال جاری و تاپیش از این در دو نوبت به حساب حدود ۵۰ هزار نفر از واجدین شرایط واریز شده است.
 
شعبانی در خصوص این تسهیلات گفت: نیمه دوم سال ۹۸، مرحله نخست پرداخت تسهیلات ۷ میلیون تومانی برای ۲۰۰ هزار نفر واجد شرایط از آبان تا اسفندماه ۹۸ اجرا شد و مرحله دوم پرداخت این تسهیلات نیز از اردیبهشت امسال در هفت نوبت اجرا خواهد شد.
 
وی اظهارداشت: با پرداخت تسهیلات هفت میلیون تومانی تا پایان امشب، در مجموع سه نوبت وام برای حدود ۷۵ هزار نفر واجد شرایط واریز شده است.
۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۲۱:۴۲
تعداد بازدید : ۳۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید